Агентство Розшук

  • Фото: Агентство розшук
  • Фото: Агентство розшук
  • Фото: Агентство розшук
  • Фото: Агентство розшук
  • Фото: Агентство розшук
  • Фото: Агентство розшук

Наше агентство «Розшук» спеціалізується на наданні юридичних, інформаційно-аналітичних, пошукових послуг, а також послуг із забезпечення безпеки в сфері бізнесу та наданні допомоги приватним особам в нестандартних ситуаціях.
Бути поінформованим - бути озброєним. В даний час дуже важливо володіти достовірною інформацією, адже тільки так можна гарантовано робити правильні кроки, захистити себе від шахрайства, зберегти власні кошти, зберегти теплі стосунки в родині і уберегти своїх дітей від помилок. Наше агентство готове надати цікаву для Вас інформацію про людину або фірму.
Основний принцип НАШОЇ РОБОТИ як приватного детективного та правозахисного агентства «Розшук» – повна конфіденційність. Ми гарантуємо Вам, що надана Вами і отримана нами з інших джерел, що стосується Вас інформація, ні в якому разі не стане надбанням третіх осіб. Тільки з Вашої на це згоди. Робота нашого агентства в першу чергу ґрунтується на взаємній довірі замовника і виконавця.

Також, наше агентство надає послуги кінолога а саме, оренда собак з метою: охорони приміщень і майна, пошуку наркотичних і психотропних речовин, собака-детектор (криміналістична одорологія), підготовка собак для інших видів діяльності.

Наші послуги вказані на фото !!!

Працюємо в Сумській області та за її межами !!!


← вернуться в Детективные, охранные услуги в Ахтырке

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Детективне та правозахисне агентство Розшук
Город: Ахтырка, вул. Армійська 1, 3 поверх
Дата: Среда, 23 Март 2016
Просмотров: 186 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: